חזרה לדף החנות »

זוג במדבר

עד עכשיו כבר שנה וחצי אחרי ואני זוכרת אותם את הזוג המדברי על אם הדרך למנזרים החצובים באתר דויד ג'רגה. היתה זו דרך עפר גסה , עזובה כאילו אין בה נפש חיה, למרות שמדי כמה שעות חלף על פנינו מיניבוס תיירים מיוזע. לא יכלנו לחלוף על פניהם בלי לעצור לצלם. גם במדבר הצחיח , הצהוב, העזוב יש חיים וירוק ויופי עצום. צאו תטיילו תרימו את הראש והעיניים ואם בא לכם גיאורגיה כאן תוכלו למצוא את סיפור הטיול שלנו מקיץ 2019. לא כדאי להחמיץ!!  

עבודות האמנות המוצעות למכירה בחנות, מודפסות וממסוגרות בבתי מלאכה המתמחים במסגור לצילום. הצילומים מודפסים בטכנולוגיית הזרקת דיו במדפסות בפורמט רחב ועל ניירות Fine Art  בעלי עמידות ארכיונית גבוהה למשך זמן ובעלי טווח צבע רחב.

מסגרות האלומיניום הינן מבית היוצר של חברת נילסן  – מספקות פרופילים איכותיים בעלי מראה עכשווי. אלו מסגרות חזקות שיכולות לשאת משקלים גדולים, ויחד עם זאת מספקות תוצר בעל נראות עדינה וקלילה. המסגרות מגיעות גם בציפוי עץ בצבעי אלון, וונגה ומייפל.

מסגרות העץ, מגיעות במסגור קופסא ועשויות עץ מלא בצבעי מייפל או אלון.  מסגור עץ נוסף כולל מסגרת העשויה עץ פופלר וצבועה בצביעה אטומה, מסגרות אלו מגיעות בצבעים שחור, לבן ואפור.

פרספקס, זוהי טכניקה שמגינה על ההדפסה משני צידייה ללא צורך במסגור. בשיטה זו ההדפסה מודבקת באמצעות סיליקון שקוף בין שתי שכבות קשיחות – השכבה שמכסה את ההדפסה בקדמתה עשויה פרספקס שקוף (מט או מבריק) ואילו השכבה האחורית עשויה דיבונד. הפרספקס בקדמת ההדפסה מדגיש את צלילות הצבעים וחיותם ונותן לעבודה הגמורה מראה חדשני ונקי.

בנוסף, ההדפסה מורחקת מהקיר (1 או 2 ס"מ) על ידי מסגרת גב אלומיניום המחוברת לגב הדיבונד.

דילוג לתוכן