לתפוס את האור - סדנאות צילום ושיעורי צילום פרטיים

המצלמה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, התרגלנו לצלם הכל מהכל. 

בואו נעצור לרגע נתבונן, נרגיש, נשאל, וניצור עם המצלמה.

מוזמנות/ים להתרשם ממגוון סדנאות ה- Photovoice שלי . מתאים כפעילות גיבוש לצוות, פעילות שנת בת מצווה, מתנת סוף שנה , מתנת יום הולדת מקורית , אמהות ובנות, יום כיף משפחתי ועוד…

מלאו פרטים למטה ונבחר את הסדנה המתאימה ביותר עבורכן/ם  

  • לא נדרש ידע מוקדם
  • מתאים לצילום בסמארטפון

סדנת לייף פוקוס

החיים מזמנים לנו שפע של אתגרים ולחצים. באמצעות תרגילי צילום חווייתיים ועבודה קבוצתית המשלבת כלים מעולם הגוף, הנפש ופיתוח החוסן, נעסוק בהתבוננות, חיזוק והעשרה של המשאבים האישיים ו/או הקבוצתיים שלנו .
משך הסדנה כשעה וחצי | עד 20 משתתפים/ות

סדנת פוטומונולוג

צמתים בחיים, אירועים חשובים ומועדים מיוחדים בשנה מהווים הזדמנות לחלום, לחדד מטרות, לעצב את הדרך הלאה. סדנה חווייתית להתבוננות פנימה בשילוב עבודה עם טקסט ודיוקן אישי.
משך הסדנה כשעה וחצי | עד 20 משתתפים/ות

סדנת Photovoice

סדנת עומק של עד 10 מפגשים בהם נלמד את יסודות הצילום, נעבוד עם טקסט ותמונה, נקבל השראות מעולם הצילום האומנותי, ונתנסה בתרגילי צילום חווייתיים בחוץ ובפנים, ניתן לשלב עם תערוכה מסכמת.
משך כל מפגש כשעה וחצי | עד 15 משתתפים/ות

שקט מצלמים פה

יום גיבוש עם מצלמה, במושב תימורים בגלריית צריף הראשונים. נשתתף בסדנת צילום חווייתית המשלבת טכניקות צילום עם עולם הגוף, הנפש והעבודה הקבוצתית. נמשיך לארוחת בוקר טעימה על שפת הבריכה ונסיים בקפיצה למים (רחצה בהתאם למזג האוויר).
משך הפעילות כ- 4 שעות | עד 15 משתתפים/ות

פוטושטח

מחזוריות הטבע היא תופעה מרתקת, ממלאת מצברים ומלאת השראה, בהתאם לעונות השנה נצא אל הטבע נתבונן, נשתעשע ונצלם את פריחות השקד, אודם הרימונים, צהוב החמניות, לובן הכותנה ועוד...
משך הפעילות כ-3 שעות | עד 20 משתתפים/ות

סלפוטו

צילום : עידו גל
אם מתחשק לך לצלם, להתבונן על העולם קצת אחרת, לתפוס את הרגע לפני שיהפוך לזיכרון נשכח, להתרגש מחדוות היצירה ולמצוא שפה נוספת לומר את הדברים - הצטרפי אלי למסע עם מצלמה.
שיעורים פרטיים עם מצלמה מקצועית או טלפון נייד לנשים ונערות.

מה זה Photovoice?

שיטה המשתמשת בצילום ככלי הבעתי בנושאים אישיים, קהילתיים וחברתיים. המטרות המרכזיות הן לתעד ולשקף את נקודות החוזק והחולשה של הקהילה ,לקדם התבוננות פנימית ודיאלוג ביקורתי בנושאים אישיים וקהילתיים. המפגשים כוללים חלק עיוני המתייחס ליסודות הצילום (קומפוזיציה, אור וצל, מרקמים, זוויות צילום ועוד..), השראות מעולם הצילום וזיהוי הקול האישי. החלק השני של המפגשים מוקדש להתנסות חווייתית בסביבה הקרובה והרחוקה.

על המנחה

אדוה קפלן דרור – אמנית צילום, מנחת קבוצות ומגשרת, מנחת סדנאות PhotoVoice , מנחת סדנאות חוסן, בוגרת תכנית הצילום האומנותי '40 פלוס' – ביה"ס לאומנויות מוסררה, בוגרת ביה"ס לצילום של טל ישראל

אדוה קפלן דרור | 054-468-2580

אדוה קפלן דרור 

מלאו פרטים ונבחר את הסדנה המתאימה ביותר עבורכן/ם 

דילוג לתוכן