מדיניות חנות וכללי שימוש באתר

שונות

חשוב לדעת
  • המחירים באתר כוללים מע"מ
  • המחירים אינם כוללים דמי משלוח. קיימת אפשרות לאיסוף עצמי
  • בהדפסה ייתכנו שינויים בצבעים. הצבעים, כפי שאתם רואים אותם כעת תלויים במסך שלכם.ן
  • ההדמיות באתר הן לצורך המחשה בלבד במוצר הסופי ייתכנו שינויים בהתאם לסוג החומר/גודל/שוליים שייבחרו. מפרט הזמנה סופי יעשה מולכם.ן בטלפון לאחר ביצוע ההזמנה באתר.
  • לרכישות באתר עליכם.ן להיות מעל גיל 16 עם כרטיס אשראי על שמכם.ן. במקרה של קטינ.ה, הרכישות באתר כפופות לאישור האפוטרופוס החוקי.

כל הזכויות שמורות לאתר advakaplandror.com, אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת, בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני, או אחר, כל חלק שהוא מאתר זה.
שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר הזה כולו או מקצתו אסור בהחלט אלא ברשות
מפורשת בכתב ממפעיל האתר. 

הזמנות אישיות נוספות אשר אינן מופיעות באתר , יתקבלו בברכה!  אם אתם.ן רוצים.ות מידות אחרות, חומרים אחרים או אפילו תמונה אחרת מהאתר, מהפייסבוק או מהאינסטגרם שלי תרגישו חופשי ליצור איתי קשר.

מדיניות החזרת מוצרים ואחריות:

המוצרים הנמכרים באתר שלי הינם מוצרים המופקים בהזמנה אישית , רק לאחר שביצעתם.ן את ההזמנה באתר, ואינם מוצרי מדף, אי לכך אין אפשרות לבטל הזמנתם וזאת בהתאם לסעיף קטן 14ג' בחוק להגנת הצרכן.

כאמור, מוצרים אלו אינם ניתנים להחזרה אלא אם נמצא בהם פגם במוצר המהווה אי התאמה כהגדרתו ב"חוק המכר".

מה זה אומר? זה אומר שעם קבלת המוצר, תצטרכו לבדוק את המוצר ובמידה של אי התאמה להודיע לי, באמצעות WhatsApp למספר 054-4682580, כי קיימת אי התאמה, וכמובן לצרף אסמכתאות לאי ההתאמה. אם לא תודיעו לי על אי התאמה מיד עם קבלת המוצר, תחשבו כמי שקיבלו את המוצר וזכותכם.ן לקבל החזר כלשהוא תתבטל.

במידה ונמצא שהמוצר פגום ואכן אתם.ן זכאים.ות להחזר, תקבלו את ההחזר לאחר קבלתם בחזרה של מוצרי ההזמנה. אתם.ן תזוכו בהחזר כספי המחושב לפי הסכום אותו שילמתם.ן עבור המוצרים שהוחזרו, בניכוי דמי המשלוח שנגבו במועד ההזמנה (באם קיים) ודמי משלוח לאיסוף ההחזרה מכם.ן (באם קיים).

הזיכוי הכספי יועבר אליכם.ן באמצעות אותו אמצעי תשלום בו השתמשתם לקניית המוצרים.

מדיניות משלוחים:

לאחר השלמת ההזמנה, הפריטים שהזמנת יודפסו ,יארזו בקפידה וישלחו אליכם תוך 21 ימי עבודה. 

המשלוחים בעלות של 100 ₪ ויגיעו לביתכם כאמור, תוך 21 יום מיום ההזמנה.

איסוף עצמי אפשרי בתיאום מראש. 

זמני המשלוח לערים וישובים ספציפיים בארץ עלולים לקחת מעט יותר זמן מהזמנים המצוינים פה – אני אשמח לענות לגבי זמני משלוח משוערים ליישובך.

ישנה אופציה למשלוח מהיר יותר במקרים מסוימים ובהתאם לתנאים, אשמח לברר ולסייע בכל הקשור למשלוחים. 

איחורים ועיכובים במשלוח שיבוצעו על ידי חברת המשלוחים אינם באחריות Adva Kaplan Dror ואינם מהווים סיבה לביטול הזמנה והחזר כספי. 

דילוג לתוכן