סדנת פוטומונולוג

לפרטים והרשמה:

מה זה פוטומונולוג?

כולנו מצלמות.ים כל יום, אנחנו מדברים.ות על עצמנו ועל החיים שלנו באמצעות תמונות. פעולת הצילום היא פעולה יצירתית וחווייתית,  וגם משמשת כלי להביע את המחשבות והרגשות שלנו. 

בעזרת הצילום, א.נשים יכולים לראות את עצמם ואת היכולות שלהם באור חדש ולהעריך את נקודת המבט הייחודית שלהם/ן. בנוסף, צילום יכול לקדם קשרים ויחסים חברתיים על ידי עידוד אנשים לחלוק את עבודתם עם אחרים ולהתחבר לאנשים בעלי דעות דומות באמצעות קהילות וקבוצות צילום.

סדנת צילום לבניית צוות היא דרך מצוינת ללמוד מיומנויות חדשות, לפתח מודעות ולחזק את מערכות היחסים בתוך הצוות.

באמצעות היכרות עם כלים בסיסיים בצילום נספר את הסיפור של המשתתפות והמשתתפים, נעסוק בעיבוד סוגייות מקצועיות ונתחבר לכוחות ומשאבים.  

מה נלמד?

  • בסדנה נתייחס לדילמות מקצועיות, מטרות, משאבים וכוחות, בהתאמה אישית לפי צרכי הצוות והארגון.
  • נלמד על הכוח של הצילום 
  • נלמד תפעול בסיסי של המצלמה בנייד 
  • נתנסה בעריכה יצירתית בנייד 

עם מה נצא?

  • תרגול תקשורת ושיתוף פעולה לקראת מטרה משותפת
  • חיזוק מערכות יחסים בתוך הצוות
  • תחושת הישג ושייכות לקבוצה
  • חיבור לחלומות, השראה וחזון דרך העדשה

אמרו על הסדנה:

נעמי פסטרנקאלוורה FOREVER
קרא עוד
השתתפתי בסדנת פוטומונולוג. מרתק ומענין ללמוד על ההיסטוריה של הצילום והפוטותרפיה, ללמוד על אפליקציה לעיצוב תמונות וגם לצאת לשטח ולהתנסות בעצמי. שיטה מעניינת ומאתגרת. אדווה יודעת איך להנחות ולכוון. חוויה שונה ומיוחדת. תודה רבה רבה על בוקר נפלא 🙂
מנהלת מרכז ענבלבאר שבע
קרא עוד
אדוה יקרה, הייתה סדנה נהדרת. פשוטה, מנגישה ומאפשרת.תודה על הנחייה נעימה וחוויה חיובית וממשאבת. נשארנו עם סקרנות וטעם של עוד.
אסנת ישורוןשייט מצב הרוח
קרא עוד
זה היה בקר קסום עם אדוה, בסדנת פוטומונולוג. השתעשענו עם המצלמה, הכרנו תוכנת עריכת תמונות חדשה, צחקנו, הכרנו טוב יותר את עצמנו ואת החברים בסדנא. מומלץ בחום לקבוצת חברים, לגיבוש צוותים ולארועי חברה. תודה!
מנהלת היחידה להתפתחות הילדשער הנגב - שדרות
קרא עוד
אדוה העבירה לצוות טיפולי ביחידה להתפתחות הילד סדנה שהתמקדה בנקודות מבט בצילום ובטיפול. הסדנה הייתה מרתקת, מאורגנת ומעוררת חשיבה. מומלץ ביותר.
הראל מדר שילוב שנוגע
קרא עוד
פשוט עונג צרוף, זה מה שיש לי לומר על הסדנא שחוויתי אצל אדוה. אדוה בדרכה הנעימה והמקצועית ריתקה אותנו כשהתחילה את הסדנא בסקירה מעניינת על ימיו הראשונים של הצילום. קיבלנו הדרכה איך לפתח את היצירתיות שלנו בצילום - זה היה שווה זהב. אח"כ יצאנו לנוף כדי ליישם הלכה למעשה את התאוריה. תודה על רגעים קסומים, אין ספק שאת מנחה בדרכך הנעימה, המעניינת והמקצועית. ממליץ בחום לחוות סדנא עם אדוה.
דני זקס יעדיםטיולים בהתאמה אישית
קרא עוד
זכיתי להשתתף בסדנת צילום שלך ופשוט נהנתי. העברת את הסדנה בדרך מאוד נעימה ומשתפת תוך הפגנת רמה מקצועית גבוהה. התאמת את תוכן הסדנה לקבוצה שהשתתפה וקיבלתי גם ידע נרחב והכרות עם אפליקציה ידידותית ונוחה לשימוש שוטף. סדנה מאוד מומלצת לצוותי עבודה וכאלה שמעוניינים להכיר את הבסיס בעולם הצילום דרך הסמרטפון. דני זקס יעדים טיולים בהתאמה אישית
עו"ס היחידה להתפתחות הילדמכבי אשקלון
קרא עוד
נחשפתי לסדנה של אדוה במסגרת גיבוש צוות. אנחנו עובדות יחד בתחום הטיפול בילדים, וכמובן שיש הכרות משיחות אישיות. המפגש בסדנה עם אדווה הפתיע, מעבר לכך שאדוה מקסימה ונעימה, ומעבירה את הסדנה ברוגע, חיוך ומקצועיות... כולנו התחברנו לתכנים, למשימות, ובסופה של הסדנה למדנו להכיר אחת את השניה מזוית אחרת שלא היינו זוכות לה ללא הסדנה. אז תודה לך אדוה על בוקר קסום ומהנה
הקודם
הבא

מלאו פרטים ואשמח להתאים לכם/ן את הסדנה הטובה ביותר 

דילוג לתוכן