פוטוסטוריז

לפרטים והרשמה:

מה זה פוטוסטוריז?

צילום הוא כלי רב עוצמה להתפתחות אישית ורווחה נפשית. בין אם פעולת הצילום נעשית לבד או בליווי איש/אשת מקצוע, באמצעות הצילום א.נשים יכולים/ות לחקור את עצמם, את רגשותיהם ואת סביבתם בצורה בטוחה ויצירתית. החקירה באמצעות המצלמה, מאפשרת השלכה, פיתוח נושאים אישיים, היא מעוררת סקרנות ויצירתיות ומסייעת לגעת בקשיים שלא תמיד אפשר להגיע אליהם בעזרת השיח.

פוטוסטוריז הינה השתלמות מקצועית לצוותים המשלבת כלים מגוונים מעולם הצילום ופיתוח החוסן. מטרת ההשתלמות לפתח מיומנויות רפלקטיביות, יצירתיות להתמודדות במציאות משתנה ותנאי חוסר ודאות.  ההשתלמות כוללות הרחבת ידע תאורטי, והעשרת מיומנויות מקצועיות והיא מתוכננת סביב ארבעה מוטיבים מרכזיים : למידה רפלקטיבית, התנסות מעשית חוויתית, למידה תיאורטית ועבודת צוות. 

ההשתלמות נבנית בהתאמה לצרכים המקצועיים של הצוות.

 

מה נלמד?

  • מיומנויות להתמודדות במצבי לחץ ומצוקה
  • ביטוי רגשי באמצעות צילום
  • פיתוח רפלקטיביות
  • התמודדות עם שחיקה מקצועית
  • שימור עצמי
  • צילום בנייד ויסודות בצילום 

עם מה נצא?

  • הכרות עם כלי הצילום המשתתף והבנת הכח של הצילום להבעה אישית וקבוצתית, לחיזוק משאבים ולקידום תקשורת מיטבית  
  • פיתוח מיומנויות לצילום בטלפון הנייד והרחבת ידע ושליטה במושגי יסוד
  • פיתוח היכולת לשלב את המדיום הצילומי כמתודה בתכנית הלימודים/עבודה קהילתית
  • פיתוח כישורי רפלקטיביות, חשיבה ביקורתית, תקשורת ושיתוף פעולה

אמרו על הסדנה:

שרית זיומנהלת מרכז חוסן אמ"ן
קרא עוד
אני ממליצה בחום על התכנית של אדוה מתוך הבנה שהיא מקדמת למידה תוך כדי התנסות, התבוננות על המציאות וחיזוק כישורי חיים, וכן מאפשרת שיח עמוק ועיבוד רגשי. אדוה מנחת קבוצות וצלמת בהכשרתה עם התמחות בפיתוח חוסן ומשאבי התמודדות, מעבירה את התכנים בסבלנות, ברגישות וביצירתיות ומצליחה לעורר את המשתתפים והמשתתפות לחוויות התבוננות על חייהם, העצמה וחיזוק משאבים אישיים וקהילתיים.
מנהלת פדגוגית ורכזת מגמת מדעי החברהתיכון כצנלסון
קרא עוד
אדוה העבירה סדנאות בבית ספרנו לצוות ולתלמידי מגמת מדעי החברה . הסדנאות תוכננו היטב לפי הצרכים שלנו וכללו ידע תיאורטיותירגולים חוויתיים. הסדנאות כוונו "לצאת מהקופסה" ולהתבוננות על החיים תוך כדי שימוש בצילום. אדוה גילתה רצינות ומקצועיות, משלב ההכנה לקראת המפגשים, בהובלת תהליכים קבוצתיים, והפעלת הצוותים. ובהכוונה ליצירת תכנים ייחודיים ומעניינים
מנהלת מרכז ענבלבאר שבע
קרא עוד
אדוה יקרה, הייתה סדנה נהדרת. פשוטה, מנגישה ומאפשרת.תודה על הנחייה נעימה וחוויה חיובית וממשאבת. נשארנו עם סקרנות וטעם של עוד.
חן טהרמנהלת יד לבנים באר טוביה
קרא עוד
אדוה קשובה ורגישה למשתתפות. הקבוצות עוברת תהליך משמעותי וחשוב של שיח ועיבוד רגשי הכוללים חוויה והתנסות. המשתתפות הרגישו שיש להן מקום לשתף ולגעת בכאב ובמקומות שהתקשו לגעת בהם בעבר. ממליצה בחום למי שמחפשת סדנה משמעותית שתעביר את המשתתפות והמשתתפים תהליך של חיבור פנימי וחיזוק משאבים אישיים וקהילתיים.
עו"ס היחידה להתפתחות הילדמכבי אשקלון
קרא עוד
נחשפתי לסדנה של אדוה במסגרת גיבוש צוות. אנחנו עובדות יחד בתחום הטיפול בילדים, וכמובן שיש הכרות משיחות אישיות. המפגש בסדנה עם אדווה הפתיע, מעבר לכך שאדוה מקסימה ונעימה, ומעבירה את הסדנה ברוגע, חיוך ומקצועיות... כולנו התחברנו לתכנים, למשימות, ובסופה של הסדנה למדנו להכיר אחת את השניה מזוית אחרת שלא היינו זוכות לה ללא הסדנה. אז תודה לך אדוה על בוקר קסום ומהנה
ד"ר ליאורה שיפטןאימון והנחיית הורים
קרא עוד
הייתי בסדנת פוטו-וויס. היה מרתק ללמוד על ההיסטוריה של הפוטו-וויס והפוטותרפיה ולאחר מכן להתנסות בעצמי. זה כלי עוצמתי ואדוה יודעת איך להשתמש בו. זו הייתה חוויה נהדרת שהחזירה אותי לילדות. תודה רבה.
דני זקס יעדיםטיולים בהתאמה אישית
קרא עוד
זכיתי להשתתף בסדנת צילום שלך ופשוט נהנתי. העברת את הסדנה בדרך מאוד נעימה ומשתפת תוך הפגנת רמה מקצועית גבוהה. התאמת את תוכן הסדנה לקבוצה שהשתתפה וקיבלתי גם ידע נרחב והכרות עם אפליקציה ידידותית ונוחה לשימוש שוטף. סדנה מאוד מומלצת לצוותי עבודה וכאלה שמעוניינים להכיר את הבסיס בעולם הצילום דרך הסמרטפון. דני זקס יעדים טיולים בהתאמה אישית
הראל מדר שילוב שנוגע
קרא עוד
פשוט עונג צרוף, זה מה שיש לי לומר על הסדנא שחוויתי אצל אדוה. אדוה בדרכה הנעימה והמקצועית ריתקה אותנו כשהתחילה את הסדנא בסקירה מעניינת על ימיו הראשונים של הצילום. קיבלנו הדרכה איך לפתח את היצירתיות שלנו בצילום - זה היה שווה זהב. אח"כ יצאנו לנוף כדי ליישם הלכה למעשה את התאוריה. תודה על רגעים קסומים, אין ספק שאת מנחה בדרכך הנעימה, המעניינת והמקצועית. ממליץ בחום לחוות סדנא עם אדוה.
הקודם
הבא

מלאו פרטים ואשמח להתאים לכם/ן את הסדנה הטובה ביותר 

דילוג לתוכן